Chatrulet.biz.tr – Chatroulette

Kategoriler Sponsorlar

Chatroulette Tarzı Siteler

Yayinlama Tarihi : 10 Mart, Cumartesi, 2012 Yazan :

Omegle Chat sitesi de chatroulette benzeri türkiye sitesidir.Şık ve sade tasarımıyla omegle den pek bir farklı olmayan bu site türkçe olaraktan rastgele kameralı ve sesli sohbet hizmeti vermektedir.

 

Omegle TR sitesi ise tamamen bir chatroulette benzeri bir omegle sitesidir.Bu site şuanda türkiyede fenomen haline gelmiş ve bir çok kullanıcıya sahip bir sitedir.Üyelik  ve ücret kesinlikle istememektedir.

 

Omegle Türkiye sitesi ise tamamen türkçe olarakten, chatroulette tarzında rastgele sohbet hizmeti vermekte ve türkiyede kullanıma açıktır.

 

Omegle Biz.TR Omegle tarzında chatroulette benzeri bir sitedir.

 

 

Chatroulette.com tarzı siteleri tanıtmaya omegle ile devam ediyoruz arkadaşlar. Rastgele chat sistemlerinin öncüsüdür omegle.com ilk rastgele sohbet sitelerinden birisidir ve chatrouletteden önce bu hizmeti yazılı olarak vermekteydi.Fakat kısa bir zaman sonra görüntülü ve sesli hizmetide bünyesine kataraktan chatroulette ye rakip olmuştur.

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: +3 (from 3 votes)
Chatroulette Tarzı Siteler, 10.0 out of 10 based on 3 ratings
Paylaşmak Gerek:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • email
  • Print

Etiketler:
Bu yazı için şuanda yorum yapılmamıştır.
Yorum Yazınız:
*
Yazılabilecek Etiketler:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>